1 +
Rozvezených zásilek
každý rok

GTL – Fair Play Logistics

Věříme, že detaily tvoří rozdíl v kvalitě podnikání každé společnosti. Napříč všemi našimi službami se snažíme vždy zaměřovat na detaily, které přinesou našim zákazníkům pozitivní změnu. Tím, že využijete našich dlouholetých zkušeností v oblasti logistiky a budete těžit z široké škály našich odborných znalostí, můžete se plně zaměřit na hlavní činnost vašeho podnikání. Jsme přesvědčeni, že společně s férovým přístupem, který je nedílnou součástí naší filozofie – Fair play logistics, je to ta nejlepší cesta pro naše zákazníky a jejich rozvoj.

Těšíme se na spolupráci.

Naše služby

Mezinárodní pozemní doprava

Zajišťujeme celovozy a dokládky do celé Evropy. Navíc u balkánských zemí vám nabízíme i sběrnou službu. Díky našemu pokrytí dokážeme realizovat přepravy mezi velkým množství zemí.

Vnitrostátní pozemní
doprava

Nezbytnou součástí sběrné linky je i spolehlivě fungující vnitrostátní svoz a rozvoz. Jsme však schopni vám zprostředkovat i samostatné vnitrostátní přepravy napříč celou Českou republikou.

Skladování a
Cross-docking

V našem vlastním skladu o rozloze 8 000 m2 a s našimi kmenovými zaměstnanci vám nabízíme nejvyšší možný servis v oblasti skladování a skladovacích služeb s přidanou hodnotou.

Logistická řešení
na míru

Občas je potřeba propojit dohromady více článku logistického řetězce a vytvořit řešení, které plně uspokojí vaše potřeby od A až do Z. Jsme připraveni vám připravit řešení na míru zcela podle vašich potřeb.

Další logistické
služby

Jsme tu, abychom vám zprostředkovali komplexní řešení celní problematiky, přepravu zboží nebezpečné povahy (ADR), nadrozměrné přepravy a další služby dle vašeho požadavku.

Dokážeme spojit téměř všechny body v Evropě

Vyžádejte si cenovou nabídku

    Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas společnosti GTL, spol. s r.o. zpracovávat vaše údaje za účelem odpovědi na váš dotaz.