Skladování a Cross-docking

Hledáte něco jiného?

Podívejte se na naše ostatní služby, nebo v případě komplexních řešení na míru neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Skladovací služby a Cross-docking v Evropě

Náš sklad, který je ušitý přesně na míru našim potřebám, byl postaven v roce 2018 v Nehvizdech u Prahy (D11, exit 8). Má plochu téměř 8 000 m2 a kapacitu necelých 11 000 paletových pozic. Pro co nejrychlejší odbavení nakládek a vykládek máme k dispozici 16 ramp, softwarové vybavení vycházející z vlastního WMS systému modifikovatelného pro potřeby našich zákazníků, moderní manipulační techniku (systémové vozíky, vysokozdvižné vozíky, retraky) a variabilní regálový systém. To vše by však nestačilo, pokud bychom neměli skvělý a sehraný tým kmenových zaměstnanců sestávajících se z operátorů skladu a logistiků. Našim zákazníkům můžeme nabídnout i služby celního skladu.

Stejně jako dopravní služby je i logistika a skladování prováděna dle interních předpisů vycházejících z normy kvality ISO 9001.

Služby, které poskytujeme:

Pošlete nám poptávku

    Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas společnosti GTL, spol. s r.o. zpracovávat vaše údaje za účelem odpovědi na váš dotaz.