Podporujeme a spolupracujeme

GTL se věnuje také sponzoringu a CSR aktivitám, kterými se snaží podporovat následující instituce nebo akce:

Nadace Truck HELP

Pomáháme dětem, které přišly o otce, řidiče kamionu nebo autobusu, který se v rámci svého povolání stal obětí dopravní nehody. Podporujeme je jak finančně, tak formou věcných darů či společných setkání. Působíme také v oblasti prevence dopravních nehod profesionálních řidičů a zvyšování bezpečnosti silničního provozu.

Ústřední vojenská nemocnice

ÚVN je příspěvkovou organizací, jejím zřizovatelem je Ministerstvo obrany ČR. Poskytuje komplexní lékařskou péči pro dospělé pacienty založenou na nejmodernějších léčebných metodách a postupech ve všech oborech s výjimkou kardiochirurgie, porodnictví a léčby popálenin. ÚVN se nezabývá pediatrií. Jako jediná vojenská fakultní nemocnice v České republice je výcvikovým, vzdělávacím a odborným zdravotnickým zařízením Armády České republiky. Poskytuje komplexní dlouhodobou péči o válečné veterány.

Eda Nezbeda a spol., z.s.

Jednoduchá otázka, složitá odpověď. Jsme útulek pro kočky? Ochránci zvířat? Ekologičtí aktivisté nebo propagátoři zdravého životního stylu? Upřímně sám nevím. Někteří lidé říkají, že jsme blázni bez pudu sebezáchovy. Za druhé jsme blázniví vegani. Podle mě jsme dva obyčejní lidé, jeden pes a 28 koček, kterým není lhostejný osud ostatních živých tvorů sdílejících tento svět s námi. Jak je to tedy ve skutečnosti? To už necháme na vás.

MŠ Klánovice

Mateřská škola, jak ji chápeme my, má být místem pohody a bezpečí, místem, které v dětech probouzí zvídavost, kreativitu, zdravé sebevědomí, které učí děti chápat souvislosti a vzájemné souvislosti přírody, lidského života a kultura. Dbáme na hodnoty jako přátelství a tolerance, pěstujeme v dětech laskavost a smysl pro odlišnost. Naším cílem je, aby děti pocítily, že jsme tu jeden pro druhého. Že jsme spolu ve chvílích pohody a radosti, ale i ve chvílích neúspěchu, smutku či nepohody, se kterými tu nikdo nezůstane sám.

Lyceum Řekyň

Řecké lyceum je známé po celém helénském světě svým nesmírným přínosem pro zachování a šíření řeckého kulturního dědictví od roku 1911, kdy bylo založeno v Aténách učitelem Callirrhoe Siganou Parrenem. Po několika letech navazování prvních kontaktů a jednání schválilo představenstvo Ústředního lycea v Aténách v prosinci 2000 žádost řeckých žen žijících v ČR na založení nové zahraniční pobočky. Lyceum Řekyň v České republice je registrováno Ministerstvem vnitra České republiky jako občanské sdružení ve smyslu zákona č. 83/1990 Sb.

Běchovický vodník

Zábavný vodní slalom C2 pro všechny kašpary a milovníky vody. Lodě jsou pojištěny. S sebou plavky a dobrou náladu.

Generální konzulát České republiky v Istanbulu

Generální konzulát České republiky v Istanbulu působí na základě Konzulární úmluvy mezi ČSR a Tureckou republikou, která byla podepsána v Ankaře dne 15. listopadu 1977. Úmluva byla publikována pod č. 33/1980 Sb. Konzulární obvod generálního konzulátu v současnosti tvoří tyto provincie: Istanbul, Ardahan, Artvin, Balikesir, Bartin, Bayburt, Bilecik, Bolu, Bursa, Canakkale, Corum, Düzce, Edirne, Erzurum, Giresun, Gümüshane, Karabük, Kars, Kastamonu, Kirklareli, Kocaeli, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Sinop, Tekirdag, Trabzon, Yalova, Zonguldak

Mediendo

Jsme moderní zdravotnické zařízení zaměřené na diagnostiku a terapii onemocnění trávicího traktu. Provádíme širokou škálu endoskopických vyšetření. Specializujeme se na gastroskopii a kolonoskopii.

CU Bohemians

Sekce mládeže řízená UK Bohemians Praha, z. s., má stabilní a propracovanou strukturu a komplexní systémy řízení pro všechny mládežnické týmy, které jsou organizovány podle ročníků. Cílem práce s mládeží byla, je a bude výchova mladých, talentovaných fotbalistů, a to nejen po stránce sportovní výkonnosti, ale i po stránce lidských a mravních kvalit. K naplnění tohoto účelu bylo v posledních letech vytvořeno velmi důležité propojení mezi fotbalovým klubem a systémem speciálních sportovních tříd. V žákovské kategorii se jedná o třídy 2. stupně ZŠ Botičská. Pro teenagery je zde možnost navštěvovat Sportovní centra mládeže v rámci systému FAČR a MŠMT, SOŠ a SOU stavební a zahradnické (Učňovská 100/1, 190 00 Praha 9) s možností studia. sportovní management.

Philokallia

Philokallia Ensemble je profesionální vokální soubor založený Mariosem Christouem v září 2005 a specializující se na interpretaci ortodoxní hudby. Zaměřuje se na historicky poučenou interpretaci byzantské a postbyzantské hudby, ale také na slavné duchovní skladby mistrů vyspělé slovanské polyfonie (S. Rachmaninov, A. Kastalskij aj.) až po díla předních současných autorů, jako je Arvo Pärt a Ivan Moody. Členy souboru jsou většinou studenti nebo absolventi Pražské konzervatoře, Akademie múzických umění a hudebních oborů Univerzity Karlovy. Soubor pravidelně vystupuje na koncertech (Rudolfinum, České muzeum hudby, Parlament ČR aj.) a účastní se také významných hudebních festivalů (např. Velikonoční festival duchovní hudby v Brně, Svatováclavské slavnosti aj.). Philokallia působí také jako spolek (Spolek Philokallia), který pořádá koncerty, hudební festivaly a další kulturní akce.

Hvězdy v Nehvizdech

Mezinárodní atletický mítink Hvězda v Nehvizdech se koná od roku 2018 a již dnes zaujímá pevné místo v českém, evropském i světovém kalendáři prestižních halových mítinků. Od roku 2020 jsou Stars v Nehvizdech certifikovány Českým atletickým svazem, v roce 2021 se staly součástí prestižní světové série Indoor Tour Bronze a nově pro rok 2022 přešly do druhé nejvyšší kategorie na světě Indoor Tour Silver! Netradiční závod světových atletických hvězd s výjimečnou atmosférou v nepískající hale zaplněné téměř k prasknutí! Ambasadory a významné osobnosti závodu jsou největší české sportovní hvězdy Helena Fibingerová, Roman Šebrle, Petra Kvitová, Tomáš Dvořák, Aleš Valenta nebo Lucie Hradecká!

SPŠ Mastná

Příspěvková organizace hl.m. m. Prahy zřízená usnesením RHMP č. 550 ze dne 3. dubna 2001, zapsaná ve školském rejstříku RED-IZO 600004643, zapsaná v RARIS IČO 70837899. Organizace poskytuje vzdělávání v oborech vzdělání vedoucích k dosažení úplného středního vzdělání s imatrikulační zkouškou a ve vzdělávacích programech vedoucích k dosažení vyššího odborného vzdělání.

EuroPark - Rozvoz dárků do dětských domovů

Společně s EuroParkem spolupracujeme a pomáháme s charitativní akcí Dopisy Ježíškovi.
Každoročně takto pomáháme rozvážet dárky do nadace Hanky Kynychové a dalších dětských domovů.