GTL - Váš partner v logistice od roku 1993

Zkratka GTL vychází z původního názvu Greek Transport and Logistic. Řecko bylo v názvu jelikož zakladatelé společnosti pocházeli z této slunné země a v roce 1993, kdy společnost založili, se orientovali primárně na řešení realizací přeprav tímto směrem.

Postupem času se k této destinaci přidávaly další balkánské země jako Turecko, Bulharsko, Rumunsko a Srbsko. Ve všech těchto zemích máme své pobočky a partnerské společnosti, díky kterým dokážeme zajistit komplexní logistické služby pro celý Balkán. Není tak pro nás problém realizovat přepravu jednoho kartonu využitím našich sběrných linek, několik palet formou dokládky, nebo celokamionové přepravy.

V současnosti již naše firma nabízí přepravy do všech evropských zemí, vnitrostátní přepravy, skladovací služby v našem vlastním skladu v Nehvizdech o rozloze 8 000 m2, přepravy zboží nebezpečné povahy, celní služby, přepravy nadrozměrných zásilek, organizaci konvojových přeprav, komplexní služby pojištění, a to vše pod certifikací ISO 90001. Díky naší rozsáhlé síti partnerů a skladů po celé Evropě pro vás umíme propojit nejen Českou republiku s ostatními zeměmi, ale zajistit i přepravy mezi dvěma zcela odlišnými regiony. Dle našeho logistického pokrytí pak záleží, jaká služba je dostupná pro konkrétní destinace (sběrná linka, dokládka či celovůz).

Věříme, že detaily tvoří rozdíl v kvalitě podnikání každé společnosti. Napříč všemi našimi službami se snažíme vždy zaměřovat na detaily, které přinesou našim zákazníkům pozitivní změnu. Tím, že využijte našich dlouholetých zkušeností v oblasti logistiky a budete těžit z široké škály našich odborných znalostí, budete se moci plně zaměřit na hlavní činnost vašeho podnikání. Jsme přesvědčeni, že společně s férovým přístupem, který je nedílnou součástí naší filozofie – Fair play logistics, je to ta nejlepší cesta pro naše zákazníky a jejich rozvoj..

Těšíme se na spolupráci.