Mezinárodní pozemní doprava

Hledáte něco jiného?

Podívejte se na naše ostatní služby, nebo v případě komplexních řešení na míru neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Mezinárodní pozemní doprava

GTL poskytuje svým zákazníkům sběrnou službu do/z Řecka, Turecka, Bulharska, Rumunska, Srbska, Moldavska, Severní Makedonie, Albánbie, Arménie, Ázerbájdžánu a Gruzie . V každé z těchto zemí máme perfektní zázemí v podobě naší pobočky, nebo partnerské společnosti. Díky tomu máte jistotu, že vaše zásilka bude bezpečně dopravena až ke koncovému příjemci. Zakládáme si na profesionálním přístupu, naši dispečeři vám jsou k dispozici, aby vás provedli průběhem celé přepravy a vy jste byli vždy informováni o aktuální stavu vaší zásilky. Kromě výše uvedených zemí máme velmi široké pokrytí po celé Evropě, kam jsme schopni vám zajistit přepravu celovozů a dokládek. Díky naší rozsáhlé síti partnerů a skladů pro vás umíme propojit nejen Českou republiku s ostatními zeměmi, ale zajistit i přepravy mezi dvěma zcela odlišnými regiony. Dle našeho logistického pokrytí pak záleží, jaká služba je dostupná pro konkrétní destinace (sběrná linka, dokládka či celovůz)

Služby, které poskytujeme:

Naší prioritou je spokojený zákazník, který se k nám bude vracet. Velmi nám proto záleží na tom, abyste s naším servisem byli maximálně spokojeni. Každá námi operovaná destinace je tak zaštítěna oddělením specializujícím se na konkrétní region. Jazyková vybavenost našich dispečerů dle konkrétního regionu, dlouholeté zkušenosti, prozákaznický přístup, spolehlivost – to vše je součástí balíčku námi nabízené služby, díky které věříme, že budete s námi poskytovaným servisem maximálně spokojeni.

S Vaší poptávkou nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře níže, nebo se obrátit přímo na naše obchodní oddělení – kontakty jsou k dispozici zde.

Pošlete nám poptávku

    Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas společnosti GTL, spol. s r.o. zpracovávat vaše údaje za účelem odpovědi na váš dotaz.