Další logistické služby

Hledáte něco jiného?

Podívejte se na naše ostatní služby, nebo v případě komplexních řešení na míru neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Další logistické služby

Pro naše zákazníky jsme připraveni zprostředkovat i další služby, které spadají do světa logistiky.  Pokud se vaše podnikání týká zemí mimo Evropskou unii, nabízíme vám zastoupení v celním řízení a celní poradenství. Díky naší dlouholeté spolupráci s Tureckem si troufáme říci, že jsme v tomto oboru skutečnými profesionály.

Dále se jedná o službu připojištění. Ne každý ví, že náhrada škody na přepravovaném zboží je limitována mezinárodní úmluvou CMR, která mnohdy nepokryje skutečnou hodnotu zboží. Proto našim zákazníkům v takových případech vždy nabízíme možnost připojištění až do výše 110% náhrady škody (bez ohledu na limity odpovědnosti dopravce dle CMR). Když už tedy dojde ke škodě, tak vás opět provedeme celým procesem řešení pojistné události a z velké části vyřídíme vše podstatné za vás.

Umíme však i další věci – pokud máte nadrozměrný náklad vyžadující speciální režim přepravy, rádi ho pro vás bezpečně odvezeme.  Další služby, které naši zákazníci často využívají, je zajištění konvojových přeprav, nebo přepravy zboží nebezpečné povahy (ADR). 

V rámci komplexnosti našich služeb nabízíme i prodej europalet kategorie „A“, „B“ a jednorázových palet.

Služby, které poskytujeme: