GTL

O nás

Na přepravním trhu působíme již od roku 1993, dříve se naše společnost jmenovala Greek Transport and Logistic. V začátcích podnikání jsme se specializovali výhradně na dopravu zásilek mezi Českou republikou a Řeckem a vytvořili jsme první sběrné linky mezi těmito zeměmi. Naši výhodou byla a dodnes je znalost řečtiny, řecké kultury a tamní mentality - firmu založili čeští a řečtí společníci.

V dalších letech jsme naše služby postupně rozšířili o další země Balkánského poloostrova – Bulharsko, Rumunsko, Makedonii, Turecko, Moldávii, Srbsko a v roce 2014 také o Bosnu a Hercegovinu.

Díky mezinárodnímu týmu pracovníků a zastoupení ve výše uvedených zemích se cítíme na Balkáně jako doma.

V současnosti jsme specialisty na logistiku a dopravu na Balkán, nabízíme dopravu celovozových i kusových zásilek na Balkánský poloostrov a zpět. Zaměřujeme se především na sběrnou službu a logistiku. Využijte možnost přeprav od jednoho kartonu door to door až po kompletní kamion.

Najdete nás v logistickém areálu v Nehvizdech u Prahy (D11, exit 8), kde poskytujeme také logistické služby jako skladování, manipulaci se zbožím a kompletování zásilek apod.  Těšíme se na Vás.

 

NAŠE SLUŽBY JSOU CERTIFIKOVÁNY NORMOU ISO 9001

Mapa

GTL spol. s r.o.
Řecká 1107
CZ 250 81 Nehvizdy
Česká Republika
GPS: 50.127306,14.717111

Podporujeme a doporučujeme

Bohemians 1805 - Český fotbalový klub
David Drahonínský - český paralympionik v lukostřelbě, držitel zlaté a stříbrné olympijské medaile, držitel světového rekordu
Ellada.cz - e-shop s řeckými produkty
Nadace Truck Help pomáhá rodinám, u kterých došlo ke smrti otce jako řidiče z povolání.
MDA Ride je akce pro podporu lidí se svalovou dystrofií.
Řecká obec Praha
Mateřská a Základní škola Koloděje
DMO Pobyy podporují děti s dětskou mozkovou obrnou.