GTL

SPOLEČNOST GTL STAVÍ NOVÉ LOGISTICKÉ CENTRUM U D11


Od dubna již budeme naše služby poskytovat z nového areálu v Nehvizdech u Prahy.

Současný pronajatý areál v Říčanech už kapacitně ani kvalitativně našim potřebám nestačí. Ať už je to nedostatečná skladovací plocha pro cross-dock i dlouhodobé skladování, málo nakládacích ramp, chybějící parkovací místa pro nákladní i osobní automobily nebo nedostatečné zázemí pro pracovníky skladu. Stěhování do většího je pro další rozvoj firmy nutné.

Hledali jsme optimální řešení a logicky jsme i s ohledem na naše zákazníky a zaměstnance nejprve poptávali vhodnou lokalitu v okolí Říčan, ale bohužel tam nebyl žádný zajímavý pozemek pro realizaci tak velkého investičního záměru. Následoval výběr jiných zajímavých lokalit a jako nejvhodnější pro výstavbu vlastního areálu byl zvolen katastr obce Nehvizdy, který je na dohled od Prahy na prvním sjezdu z hradecké dálnice. Se zaměstnanci jejich budoucí dojíždění již skoro rok řešíme a individuálně hledáme možnosti, jak nevýhody kompenzovat.

Nové logistické centrum splní i náročnější požadavky na optimalizaci logistických procesů, vybavení skladu, komfort pro zaměstnance a další zázemí firmy. Nový sklad bude mít plochu 7800 m2 a bude vybaven 16 rampami. V areálu je naplánováno minimálně 15 parkovacích míst pro kamiony. V tomto novém logistickém centru dojde k většímu zaměření naší firmy na skladovou logistiku, cross-docking, překládky v rámci intermodální dopravy a logistické služby s přidanou hodnotou. Větší kapacita skladu nám umožní zaměřit se nejen na nové perspektivní obory e-commerce, ale rovněž proniknout do nových teritorií.

Do projektu vnášíme naše individuální potřeby a požadavky, například co se týče různých výšek stropů i orientace regálových sekcí skladu určených pro cross-dock a skladovou logistiku a věřím, že se nám povede do nových prostor přenést naše konkurenční výhody a nebýt klasickou uniformní halou, ale místem, které bude plnit přání zákazníků.
Ing. Alexandros KoranisZÁKLADNÍ INFORMACE:
- skladová plocha 7 800 m2
- 16 nakládacích ramp
- terminal pro silniční a intermodální přepravu

KDE:
- dálnice D11, exit 8

SLUŽBY:
- dlouhodobé skladování
- cross-docking
- manipulace, třídění, kompletace
- balení zboží, distribuce
- mezinárdoní přepravy mezi ČR a Balkánem


GTL Nehvizdy

Podporujeme a doporučujeme

Bohemians 1805 - Český fotbalový klub
David Drahonínský - český paralympionik v lukostřelbě, držitel zlaté a stříbrné olympijské medaile, držitel světového rekordu
Ellada.cz - e-shop s řeckými produkty
Nadace Truck Help pomáhá rodinám, u kterých došlo ke smrti otce jako řidiče z povolání.
MDA Ride je akce pro podporu lidí se svalovou dystrofií.
Řecká obec Praha
Mateřská a Základní škola Koloděje
DMO Pobyy podporují děti s dětskou mozkovou obrnou.