GTL

Novinky v Turecku

11.04.2017 Náš sklad se specializuje na cross-docking. Podívejte se na novou infografiku, která se věnuje této logistické službě.

Náš turecký zástupce EVOLOG navýšil počet svých vlastních kamionových souprav na současných 80 kamionů, nově nabízí i přepravy mezi Tureckem a Anglií a pravidelné sběrné linky
z Turecka do Skandinávie a zpět. Začíná se více zaměřovat i na intermodální dopravu a ve skladové logistice a distribuci cílí na oblast textilního průmyslu. S tímto tureckým partnerem jsme úzce spojeni i v rámci naší kapitálové účasti a jsme tak i u celé řady klíčových jednání s novými dodavateli a partnery v rámci celé Evropy. Věříme, že i náš sklad bude významným logistickým uzlem na cestě zásilek mezi západní, severní a jihovýhodní Evropou, resp. Tureckem.

Byli jsme tento týden společně s Evologem na tradičním logistickém veletrhu v německém Mnichově a získali jsme tam celou řadu nových kontaktů a příležitostí pro další rozvoj naší logistiky i sběrných linek.

12.05.2017

Podporujeme

Bohemians 1805 - Český fotbalový klub
David Drahonínský - český paralympionik v lukostřelbě, držitel zlaté a stříbrné olympijské medaile, držitel světového rekordu
Nadace Truck Help pomáhá rodinám, u kterých došlo ke smrti otce jako řidiče z povolání.
MDA Ride je akce pro podporu lidí se svalovou dystrofií.
Řecká obec Praha
Mateřská a Základní škola Koloděje
DMO Pobyy podporují děti s dětskou mozkovou obrnou.