GTL

ZÚČASTNILI JSME SE MEZINÁRODNÍ LOGISTICKÉ KONFERENCE SPEEDCHAIN 2018

15.8.2018

Jako každý rok se konference týkala největších novinek a trendů v logistice. Letos byla akce zaměřena na trendy v intralogistice, řešilo se komplexně skladování, manipulace i balení.

Intralogistika se díky stále vyšším požadavkům a nárokům zákazníků posouvá systémově do maximální digitalizace s cílem co rychlejšího a nejspolehlivějšího dodávání služeb. Objem e-commerce se v České republice každým rokem navyšuje a je kladen velký důraz na vyvíjení nových technologií a jejich implementaci.

V současnosti již není klíčová pouze výhodná poloha distribučního centra, ale záleží čím dál více na systémovém řešení WMS a následné distribuce s využíváním takových digitálních technologí, které jsou klienty požadovány a které řeší jejich potřeby.

Jiné přednášky se týkaly například intermodálních terminálů a technických řešení včetně případových studií, jak tyto terminály v praxi fungují.

Odborný celodenní program konference byl zakončen slavnostním večerem ve stylu Jamese Bonda.
19.11.2018

Podporujeme

Bohemians 1805 - Český fotbalový klub
David Drahonínský - český paralympionik v lukostřelbě, držitel zlaté a stříbrné olympijské medaile, držitel světového rekordu
Nadace Truck Help pomáhá rodinám, u kterých došlo ke smrti otce jako řidiče z povolání.
MDA Ride je akce pro podporu lidí se svalovou dystrofií.
Řecká obec Praha
Mateřská a Základní škola Koloděje
DMO Pobyy podporují děti s dětskou mozkovou obrnou.