GTL

Kariéra

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST:

LOGISTIK JUNIOR

PŘEMÝŠLÍTE O NOVÉ PRÁCI? NEČEKEJTE NA LÉTO A PŘIHLAŠTE SE NA NÁŠ INZERÁT JIŽ DNES.

GTL - FAIR PLAY LOGISTICS - Jsme logistická společnost kousek od Prahy, která se zaměřuje na logistické a skladovací služby a také na mezinárodní přepravu zásilek mezi Českou republikou a zeměmi Balkánského poloostrova. Jsme tým a mezi naše základní hodnoty patří otevřenost, flexibilita, profesionalita a loajalia. O své zaměstnance pečujeme a podporujeme je v dalším vzdělávání a růstu.

PŘIDEJTE SE K NAŠEMU ODDĚLENÍ LOGISTIKY

Co vás čeká:
- zadávání dat do systému - příjem zásilek na sklad, vypisování výdejek
- administrativní činnosti vč. zpracování a kopírování dokumentů
- kontakt se zákazníky skladu, disponenty oddělení dopravy, dopravci a partnerskými firmami
- týmová práce a odpovědnost za výsledky a plnění cílů oddělení

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou (logistika, doprava nebo ekonomika výhodou)
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)
- pečlivost a organizační dovednosti
- výborné komunikační dovednosti, schopnost otevřeně komunikovat
- spolehlivost, zodpovědnost a příjemné vystupování
- odolnost vůči stresu, trpělivost

Získáte:
- zajímavé finanční ohodnocení a smlouvu na dobu neurčitou
- po zaškolení prémiový systém
- mobilní telefon i k soukromým účelům
- 5 týdnů dovolené po prvním roce
- pestrou práci v mladém týmu
- pro-zákaznický přístup
- možnost seberealizace, uplatnění vlastních nápadů a iniciativy
- příjemné pracovní prostředí a vstřícný přístup
- možnost profesního rozvoje, vzdělávací program a další firemní benefity

Pracovní doba: pondělí - pátek od 8:00 do 16:30

Pracoviště: Nehvizdy
Nástup: od dubna 2018

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete naše požadavky, neváhejte nám zaslat svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mail: nasta@gtl.cz

Podporujeme a doporučujeme

Bohemians 1805 - Český fotbalový klub
David Drahonínský - český paralympionik v lukostřelbě, držitel zlaté a stříbrné olympijské medaile, držitel světového rekordu
Ellada.cz - e-shop s řeckými produkty
Nadace Truck Help pomáhá rodinám, u kterých došlo ke smrti otce jako řidiče z povolání.
MDA Ride je akce pro podporu lidí se svalovou dystrofií.
Řecká obec Praha
Mateřská a Základní škola Koloděje
DMO Pobyy podporují děti s dětskou mozkovou obrnou.